Ultradent  Vıscostat Clear Dento-Infusor Indıspense Kıt-Ud.6407
Ultradent  Vıscostat Clear Dento-Infusor Indıspense Kıt-Ud.6407

Ultradent Viscostat Clear Dento Infusor Indispense Kıt-Ud.6407

Marka : ULTRADENT

Fiyatları Görebilmek İçin

Paketleme;
1 x 30 ml (38,52 g) IndiSpense şırınga ,20 x Metal Dento-Infusor Tip ,20 x 1,2 ml boş şırınga

Ultradent Viscostat Clear Dento Infusor Indispense Kıt-Ud.6407

%25 ALÜMİNYUM KLORÜR

• Dişetini boyamaz

• Estetik bölgedeki minör kanamayı durdurur

• Kolayca durulanır

• Viskoz jel

• Bondingi olumsuz etkilemez

ViscoStat Clear viskoz ve sulu bir solüsyon içinde %25 alüminyum klorür jelidir. Patentli doku dostu silika formülüyle minör kanamayı geçici olarak giderir. Pıhtı oluşmaz, özellikle "estetik bölge” açısından kritik olan preparasyona kalıntı yapışması olmaz. ViscoStat

Clear yumuşak ve sert dokularda leke yapmaz.

ViscoStat Clear ölçü alımından önce sulkusta retraksiyon için ve restoratif ve operatif diş hekimliğinde kanamanın ve gingival sızmanın kontrolü için kullanılması amaçlanmış bir üründür. Gingival retraksiyon ipi ile veya ip olmaksızın ve/veya Dento-Infusor™ Tip ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Jel, ipin sulkusa yerleştirilmesini kolaylaştırır.

ViscoStat Clear minör kanamaları herhangi bir artık bırakmadan ortadan kaldırdığından anterior restorasyonlar için önerilen visköz %25 alüminyum klorür içeren bir hemostatik jeldir. Jeli dokuya sürterek uygulamak için bir Dento-Infusor Tip kullanılması alüminyum klorür etkisini önemli ölçüde arttırır. Ultrapak diş ipleri (retraksiyon ipi) doğrudan jel içine batırılabilir.

" Ürünlerimiz Tıbbi Ürün Kapsamında Olduğundan , Sadece Diş Hekimleri Ve Diş Klinikleri Tarafından Satın Alınabilir. Dişburada'dan Kaliteli Ve Güvenli Alışveriş Garantisi İle, Kliniğiniz İçin Malzeme Tedariği Sağlayabilirsiniz. "

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR