Ultradent Opalescence Boost Pf %40 Beyazlatma 10 Hastalık Paket
Ultradent Opalescence Boost Pf %40 Beyazlatma 10 Hastalık Paket
Ultradent Opalescence Boost Pf %40 Beyazlatma 10 Hastalık Paket

Ultradent Opalescence Boost Pf %40 Beyazlatma 10 Hastalık Paket

Marka : ULTRADENT

Fiyatları Görebilmek İçin

Paketleme;
10 Adet/Paket

 • Ultradent Opalescence Boost Pf %40 Beyazlatma 10 Hastalık Paket 
 • Tıbbi diş beyazlatma
 • IŞIĞA GEREKSİNİM YOKTUR!
 • Buzdolabında saklanması gerekmez
 • Güçlü %40 hidrojen peroksit jel
 • Toplam 40–60 dakikalık bir uygulama süresi için iki ila üç 20 dakikalık uygulama, bir seansta 3 uygulamadan fazlası yapılmamalı
 • Opalescence Boost tıbbi beyazlatma jeli uygulama rahatlığını maksimuma çıkarmak üzere tasarlanmıştır
 • Hassas uygulama
 • Yerleştirmek ve temizlemek için kolay görünürlük
 • Koltuk başında şırıngadan şırıngaya karıştırma maksimum gücü sağlar
 • Opalescence Boost diş beyazlatma jeli PF (potasyum nitrat ve florür) içerir

Opalescence Boost klinikte beyazlatıcı (tıbbi uygulamalar için) kimyasal olarak aktive edilir, yani beyazlatma için ışığa ihtiyacı yoktur. Aslında, yapılan bazı araştırmalar gösteriyor ki beyazlatma için ışık kullanmak dudaklara ve diş etine zarar verebilmektedir.2 Şırıngadan şırıngaya karıştırma ürünü uygulamadan hemen önce aktive eder. Aktive edilmiş %40 hidrojen peroksit şırıngayla rahatça iletilebilir ve beyazlatma için dişe uygulanır.

Opalescence Boost beyazlatma hastalık, yaralanma veya tıbbi işlem örn. dental florozis, sarılık, tetrasiklin ve erişkin minosiklin lekeleri, porfiri, travma ve eritroblastosis fetalis gibi konjenital, sistemik, metabolik, farmakolojik, travmatik veya iatrojenik faktörler nedeniyle internal olarak renk değiştirmiş (kuronlara, veneerlere, vs.'ye göre) koyu renkli dişlerin renginin değiştirilmesi için bir alternatif, konservatif yöntemdir. Diş hekimleri, Opalescence Boost klinikte beyazlatıcı ile renklenmeleri son derece odaklanmış ve etkili bir yolla giderebilir.

Karıştırma Talimatları

 1. Şırıngaların birbirine sıkıca takılı olduğunu kontrol edin. İçteki zarı yırtmak için küçük saydam pistonu (A) ortadaki küçük saydam şırınganın (B) içine bastırın ve beyazlatma ajanı ile aktivatörü karıştırın.
 2. Kırmızı şırınganın pistonunu daha büyük saydam şırınganın içine itin.
 3. Saydam şırınganın içeriğini tekrar kırmızı şırınganın içine itin. İçeriği iyice ve hızla karıştırmak için sürekli ileri ve geri iterek minimum 50 kez (her yöne doğru 25 kez) karıştırın.
 4. Karıştırılan jelin tamamını KIRMIZI şırıngaya basın ve iki şırıngayı ayırın.
 5. Black Mini™ ucu kırmızı şırıngaya takın. Ağız içerisinde kullanmadan önce bir pamuk gazlı bez veya karıştırma pedi üzerinde materyalin aktığını doğrulayın. Dirençle karşılaşırsanız yeni bir uç takın ve akışı tekrar kontrol edin.

" Ürünlerimiz Tıbbi Ürün Kapsamında Olduğundan , Sadece Diş Hekimleri Ve Diş Klinikleri Tarafından Satın Alınabilir. Dişburada'dan Kaliteli Ve Güvenli Alışveriş Garantisi İle, Kliniğiniz İçin Malzeme Tedariği Sağlayabilirsiniz. "

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR