Kerr Herculite Classic Standart Kompozit Set
Kerr Herculite Classic Standart Kompozit Set

Kerr Herculite Classic Standart Kompozit Set

Marka : KERR

Fiyatları Görebilmek İçin

Paketleme;
5x5 g Mine rengi (A1, 2xA2, A3, B1), 1x2.5 g Şeffaf, 1x5 ml Optibond Unıversal, 2 x 3 gr Asit jel.

Kerr Herculite Classic Standart Kompozit Set

Herculite Classic™, Vita® renk skalası kullanılarak geliştirilen bir mikro hibrit kompozittir. Üstün uygulama özellikleri sayesinde Herculite Classic ile kolaylıkla anatomik şekillendirme gerçekleştirebilirsiniz. 15 yılı aşkın bir süredir Herculite Classic’in kanıtlanmış klinik etkinliği, uzun ömürlü estetik sonuçları ve mükemmel aşınma oranları, kompozitte güvenilirlik ve dayanıklılığın bir kanıtıdır. Herculite, sunduğu 38 opasite ile çok yönlülüğü en üst düzeye taşıyarak, şırınga ve tek kullanımlık formları ile her klinik vakanız için ayrı bir çözüm sunmaktadır.

OptiBond Universal Adeziv Bond

Tek Bileşenli Üniversal Dental Adeziv OptiBond Universal, patentli OptiBond GPDM teknolojisinin güvenilirliğini üniversal bir çözümün kullanım kolaylığı ile birleştiren tek bileşenli bir dental adezivdir. Tüm asitleme tekniklerinde tüm yüzeylere ve materyallere güvenilir bağlanma sağlar. Etkinlik ve çok yönlü kullanım seçenekleri artık bir arada! Tek şişe. Tek uygulama katmanı.
Kanıtlanmış dayanıklılık.
Eksiksiz çok yönlülük.
Post operatif hassasiyete karşı koruyuculuk.

 

" Ürünlerimiz Tıbbi Ürün Kapsamında Olduğundan , Sadece Diş Hekimleri Ve Diş Klinikleri Tarafından Satın Alınabilir. Dişburada'dan Kaliteli Ve Güvenli Alışveriş Garantisi İle, Kliniğiniz İçin Malzeme Tedariği Sağlayabilirsiniz. "

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR